Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 583 332 821

O nás

Napsali jste nám

Poděkování oddělení Dialýza Šumperk

12.9.2017

Poděkování

Chtěl bych krátkou cestou poděkovat personálu oddělení Dialýza (Šumperk) za obětavý a lidský přístup k pacientům, za pozorné a přívětivé chování ke všem pacientům rovnoprávně a stejnoměrně, a také za perfektní a velice pozornou péči, které se mi dostavilo na oné dialýze.

Má kmenová dialýza je v Olomouci, a kdybych měl srovnat obě oddělení, tak jsou na tom schopnostmi a výkonem na stejné úrovni.

S vedením jsem byl velice spokojen.

Vašemu oddělení i celé nemocnici přeji hodně úspěchů a štěstí.

S Pozdravem Josef F.


Poděkování personálu Dialýzy Šumperk

7.8.2017

V době od 17. do 28.7. 2017 jsem trávila dovolenou v okolí Šumperka. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat všem sestřičkám a lékařům Dialyzačního střediska v Šumperku za obětavou a profesionální péči, které se mi během mého pobytu v tomto zařízení dostalo.
Díky moc. M. P.


Poděkování personálu Dialýzy Šumperk

22.3.2017

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat celému kolektivu sester a lékařům Dialyzačního střediska Šumperk, za jejich obětavou péči a vřelí přístup ke všem účastníkům dialýzy. Přeji mnoho úspěchů v jejich práci.
S pozdravem
Pavel Z. Zábřeh


Poděkování Dialýze Šumperk

17.8.2015

Ode dne 28.5. 2015 docházím rekreačně na dialýzu v Šumperku. Jsem spokojen s péčí lékařů i sester. Děkuji za veškěrou péči a starostlivost při mé léčbě.

J.F.


Poděkování za péči na Dialýza Šumperk, při pobytu ve Velkých Losinách

29.7.2015

Dobrý den,

v době od 20. 7. do 26. 7. 2015 jsem byl na dovolené v lázních Velké Losiny. Jelikož jsem pacientem Dialýzy v Mostě, měl jsem domluvenou diaýzu ve Vašem zařízení. Chci touto cestou poděkovat celému personálu Vašeho střediska za vstřícné přijetí a vešekerou péči, která mi byla poskytnuta. Cítil jsem se ve vašem středisku velmi dobře díky milému a laskavému přístupu jak sestřiček, tak i lékařů.

Ještě jednou děkuji.
Ján S. Most